Souhlas se zpracováním osobních údajů | Česká divočina
Uděluji Hnutí DUHA, Friends of the Earth Czech Republic, IČ: 15547779, se sídlem Údolní 33, Brno 602 00 souhlas se zpracováním a využíváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem informování o kampani Česká divočina a další činnosti Hnutí DUHA. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Zpracovatelem osobních údajů bude spolek Hnutí DUHA - Friends of The Earth Czech Republic. Každý má má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Spolek Hnutí DUHA - Friends of The Earth Czech Republic nebude poskytovat osobní údaje třetím stranám.

Kdokoli může kdykoli souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat. V případě, že se domnívá, že jsou jeho údaje zpracovávány v rozporu se zákonem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Souhlasím také se zasíláním informací o aktivitách Hnutí DUHA - Friends of The Earth Czech Republic. Kdokoli může kdykoli souhlas se zasíláním informací kdykoli odvolat.